Zásady

V mém salonu dodržuji pravidlo,že každé tetování musí být originální.Výběr tetování a jeho umístění je věc svobodného rozhodnutí každého,ale zákazník by měl vyslechnout a zvážit rady tatéra.Před samotným tetováním přenesu Vámi vybraný motiv na místo kam si přejete být tetováni tak aby si zákazník mohl prohlédnout na nečisto velikost a umístění.zákazník by měl svého tatéra upozornit na veškeré alergie,cukrovku,špatnou srážlivost krve atd...

 

Sterilita

 Sterilita studia je zaručena a sterilitu nástrojů zajištuji především používáním sterilních jednorázových jehel a tubusů,které jsou po každém tetování znehodnoceny a tudíž nedojde k opětovnému použití.

 K tetování používám testované barvy nejvyšší kvality!!!

Péče o nové tetování:

 

 

Správná péče o tetování je velmi důležitým článkem k pěknému a kvalitnímu tetování. Po skončení je tetování vydezinfikováno a potřeno lékařskou vazelínou  a poté je zabaleno ochranou folií.


•Ochrannou folii odstraňte po 2 - 6 hodinách a tetování omyjte vodou a mýdlem. Po umytí tetování osušte čistým ručníkem nebo ubrouskem (netřít). Vše provádějte čistýma rukama (z důvodu zabránění infekce).
•Po osušení tetování opatrně potřete slabou vrstvou hojivého krému (Pegasus Tattoo Cream - k zakoupení ve studiu) a opakujte několikrát denně. Tetování nesmí vyschnout, stále by na něm měla být slabá vrstva hojivého krému. Natírejte po dobu jednoho až dvou týdnů.
•Na tetování se vytvoří stroupky, ale nemusí. Neškrábat a neloupat!!! V druhém a třetím týdnu natírejte tetování dvakrát denně výživným pleťovým krémem, dokud nedojde k úplné regeneraci pokožky.
•První týdny po tetování se vyvarujte koupání, sauny, slané vody a náročných aktivit. Po dobu 24 hodin po dokončení tetování by se neměli požívat alkoholické nápoje. Omezte jejich požívání i po dobu než dojde k úplné regeneraci pokožky. Hygienu dodržujte jen krátkým osprchováním a tetování namáčejte co nejméně. Vyvarujte se opalování (i soláriu) alespoň po dobu jednoho měsíce.
•Prosím Vás, vezměte na vědomí, že působením času, UV záření a stárnutí pokožky může dojít na tetování ke změnám. Pečujte proto o tetování pravidelným používáním pleťových krémů.
•MĚJTE NA MYSLI!!! Opalování poškozuje Vaše tetování. Neopalujte ho, nebo alespoň chraňte opalovacím krémem se silným UV faktorem!!